Cajsa Holmstrand Konkret konst

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Komposition, signerad och daterad 81, akryl på duk, ca 64x64 cm

duklagning, skador

500491

2017-11-30