Anna Palm gouache

Anna Palm gouache
Anna Palm gouache
Anna Palm gouache
Anna Palm gouache

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANNA PALM (1859-1924): Vy mot Stockholms slott och Gamla stan, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell med täckvitt på papper, ca 16x27 cm

Bladet med nålstick(2)

500512

2017-11-14