Gyroton Sport och affischkonst

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GYROTON - sign PAUL MYRÉN (1884-1951): i plåten, Världssensation, Kan uppnå 300 km. i tim, J.Olséns Litog. Anst. Sthlm, litografisk affisch, 100x70 cm, Vintage

Oramad, skador och gulnader i marginalen

500527

2017-11-21