Fotboll Sport och affischkonst
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FOTBOLL, Landskamp Sverige-Lettland Fotbollsstadion Råsunda, Fredagen den 10 juni 1938, signerad Myhrman-37 i plåten, J.Olséns litografiska anstalt Sthlm, litografisk affisch, 100x69 cm, Vintage
Oramad, hål, fläckar
500530
2017-11-21