Kanot VM Waxholm Sport och affischkonst

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KANOT, VÄRLDSMÄSTERSKAPEN 6-7 AUG.1938, Lundqvist i plåten, Waxholm/Stockholm, J.Olséns litografiska anstalt Sthlm, lito, bladmått ca 100x70 cm, Vintage

Oramad, revor, skador, hål, fläckar

500536

2017-11-21