Kanot VM Waxholm Sport och affischkonst
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KANOT, VÄRLDSMÄSTERSKAPEN 6-7 AUG.1938, Lundqvist i plåten, Waxholm/Stockholm, J.Olséns litografiska anstalt Sthlm, lito, bladmått ca 100x70 cm, Vintage
Oramad, revor, skador, hål, fläckar
500536
2017-11-21