Stanislaw Wysocki bronsskulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Komposition, signerad och daterad Stan Wys 1992, 1/6, patinerad brons, höjd inkl sockel i sten 29,5 cm

500541

2017-11-14