Tomas Almberg bronsskulptur

Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TOMAS ALMBERG (född 1936): Kvinnofigur, signerad T Almberg, numrerad I/II, patinerad brons, höjd 42 cm inkl träsockel

500542

2017-11-14