Tomas Almberg bronsskulptur

Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur
Tomas Almberg bronsskulptur

Klubbat för:

1 400 SEK

2 500 SEK

TOMAS ALMBERG (född 1936): Kvinnofigur, signerad T Almberg, numrerad IX/X, patinerad brons, höjd 22 cm

500543

2017-11-14