Hälsa 1938 Sport och affischkonst
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LIVSMEDELSUTSTÄLLNINGEN - Vår Föda och Vår Hälsa, signerad HPaul i plåten, Malmö Gamla Museet 1938, J.Olséns litografiska anstalt Sthlm, litografisk affisch, bladmått ca 100x70 cm, Vintage
Oramad, revor
500548
2017-11-21