Hälsa 1938 Sport och affischkonst

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LIVSMEDELSUTSTÄLLNINGEN - Vår Föda och Vår Hälsa, signerad HPaul i plåten, Malmö Gamla Museet 1938, J.Olséns litografiska anstalt Sthlm, litografisk affisch, bladmått ca 100x70 cm, Vintage

Oramad, revor

500548

2017-11-21