EM skridskor Eskilstuna Sport och affischkonst

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EM SKRIDSKOR, Tunavallen Eskilstuna, 1-2 februari 1958, signerad Harald Söderlund 57 i plåten, J.Olséns lito Sthlm 1957, litografisk affisch, bladmått ca 100x70 cm,
Vintage

500550

2017-11-21