Damporträtt oljemålning

Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Damporträtt, spännramen med påskrift J Drummond, olja på duk, ca 52x43 cm

Bättringar, dukskador

500558

2017-11-14