Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
SVENSKA SPELEN 1916, TORSTEN SCHONBERG (1882-1970), signerad i plåten Schonberg, Centraltryckeriet Stockholm, litografisk affisch, bladmått ca 102x75,5 cm, Vintage
Oramad, revor, fläckar,
500574
2017-11-21