Svenska Spelen 1916 Sport och affischkonst

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

SVENSKA SPELEN 1916, TORSTEN SCHONBERG (1882-1970), signerad i plåten Schonberg, Centraltryckeriet Stockholm, litografisk affisch, bladmått ca 102x75,5 cm, Vintage

Oramad, revor, fläckar,

500574

2017-11-21