Klubbat för:
5 400 SEK
1 500 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982) (6) Snövit, Skönheten och odjuret, Askungen, 3 kompositioner, signerad och daterad Stig L i trycket, litografi, bladmått ca 29x20-23,5x21,5 cm, oramad
500586
2017-11-16