Stig Lindberg litografier

Stig Lindberg litografier
Stig Lindberg litografier
Stig Lindberg litografier
Stig Lindberg litografier
Stig Lindberg litografier
Stig Lindberg litografier
Stig Lindberg litografier
Stig Lindberg litografier
Stig Lindberg litografier
Stig Lindberg litografier
Stig Lindberg litografier
Stig Lindberg litografier

Klubbat för:

10 000 SEK

1 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982) (6) Snövit, Skönheten och odjuret, Askungen, 3 kompositioner, signerad och daterad Stig L i trycket, litografi, bladmått ca 29x20-23,5x21,5 cm, oramad

500590

2017-11-20