Nils Gunnar Zander skulptur

Nils Gunnar Zander skulptur
Nils Gunnar Zander skulptur
Nils Gunnar Zander skulptur
Nils Gunnar Zander skulptur
Nils Gunnar Zander skulptur
Nils Gunnar Zander skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS GUNNAR ZANDER (född 1944): Väggmask, ansikte, signerad och daterad Nils Gunnar Zander 1980, stengods, 22x18 cm

500593

2017-11-16