Safaristolar IKEA 1970-tal

Safaristolar IKEA 1970-tal
Safaristolar IKEA 1970-tal
Safaristolar IKEA 1970-tal
Safaristolar IKEA 1970-tal
Safaristolar IKEA 1970-tal
Safaristolar IKEA 1970-tal
Safaristolar IKEA 1970-tal
Safaristolar IKEA 1970-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARIN MOBRING, "Diana", 1 par, IKEA, inköpta 1974, furu, canvas, läderarmar, sitthöjd ca 37 cm

Fläckar, bruksslitage

500599

2017-11-14