Frans Timén

Frans Timén
Frans Timén
Frans Timén
Frans Timén
Frans Timén
Frans Timén

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANS TIMÉN (1883-1968): Röd stuga med trädstammar, signerad och daterad Frans Timén 1939, påskrift a tergo, olja på duk, 50x39 cm

500615

2017-11-20