David Tägtström

David Tägtström
David Tägtström
David Tägtström
David Tägtström
David Tägtström
David Tägtström

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

DAVID TÄGTSTRÖM (1894-1981): Damporträtt , signerad och daterad David Tägtström 1935, olja på duk, ca 47x54 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre färgbortfall

500619

2017-11-20