Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
DAVID TÄGTSTRÖM (1894-1981): Damporträtt , signerad och daterad David Tägtström 1935, olja på duk, ca 47x54 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre färgbortfall
500619
2017-11-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner