Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDVARD WALLENQVIST (1894-1986): Stilleben, signerad och daterad Wallenqvist -20, olja på pannå, 49x44 cm
obetydligt färgbortfall i övre kortsidan
500638
2017-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här