Edvard Wallenqvist oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
EDVARD WALLENQVIST (1894-1986): Stilleben, signerad och daterad Wallenqvist -20, olja på pannå, 49x44 cm
Kuntoraportti
obetydligt färgbortfall i övre kortsidan
500638
Päivämäärä:
2017-11-14