Edvard Wallenqvist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

EDVARD WALLENQVIST (1894-1986): Stilleben, signerad och daterad Wallenqvist -20, olja på pannå, 49x44 cm

Kuntoraportti

obetydligt färgbortfall i övre kortsidan

500638

Päivämäärä:

2017-11-14