Bykgryta/ ytterfoder
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYKGRYTA/YTTERFODER, 1900-tal, mässing, hänkel i svärtat smide, benställning i svärtat järn, diameter ca 51, höjd exklusive hänkel inklusive benställning ca 40 cm
Slitage, mindre bucklar
500640
2017-11-16