Bykgryta/ ytterfoder

Bykgryta/ ytterfoder
Bykgryta/ ytterfoder
Bykgryta/ ytterfoder
Bykgryta/ ytterfoder
Bykgryta/ ytterfoder
Bykgryta/ ytterfoder
Bykgryta/ ytterfoder
Bykgryta/ ytterfoder

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYKGRYTA/YTTERFODER, 1900-tal, mässing, hänkel i svärtat smide, benställning i svärtat järn, diameter ca 51, höjd exklusive hänkel inklusive benställning ca 40 cm

Slitage, mindre bucklar

500640

2017-11-16