Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1800-talets slut i två delar med ytterligare en profilerad mellandel, totalt 5 fasta hyllplan, målat pärlgrått, nyckel saknas, höjd ca 230 cm.

Brytmärken på undre delens dörrar, bruks och åldersrelaterat slitage.

500649

2017-11-14