Hörnskåp
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1800-talets slut i två delar med ytterligare en profilerad mellandel, totalt 5 fasta hyllplan, målat pärlgrått, nyckel saknas, höjd ca 230 cm.
Brytmärken på undre delens dörrar, bruks och åldersrelaterat slitage.
500649
2017-11-14