Emil Wennerwald

Emil Wennerwald
Emil Wennerwald
Emil Wennerwald
Emil Wennerwald
Emil Wennerwald
Emil Wennerwald

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EMIL WENNERWALD, Emil (Danmark 1859-1934): Alpsjö, signerad, olja på duk, ca 49x66

500657

2017-11-15