Vasili Levi oljemålning

Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VASILI LEVI (1878-1954): Vinterlandskap, signerad, 1943, olja på pannå, ca 63x79 cm

Mindre skada i ovankant

500667

2017-11-15