Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900): Landskap med stuga, bär signatur, olja på duk, ca 25x60
Dukskador
500670
2017-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här