Ebbe Höglund oljemålning

Ebbe Höglund oljemålning
Ebbe Höglund oljemålning
Ebbe Höglund oljemålning
Ebbe Höglund oljemålning
Ebbe Höglund oljemålning
Ebbe Höglund oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EBBE HÖGLUND (1914-1993): "Bokskogen", signerad, olja på duk, 100x100 cm

500682

2017-11-14