Oscar Reuterswärd

Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (född 1915): Omöjlig figur i grönblått, signerad, 21/200, färglitografi, bladstorlek ca 60x40 cm.

500688

2017-11-14