Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OTTO NIELSEN, skrivbord Optica, Ikea, 1966, teak/teakfaner, höjd ca 75, 145 x 75 cm
Bruksslitage, skivan med märken och fläckar
500694
2017-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här