Maj Bring Oljemålning

Maj Bring Oljemålning
Maj Bring Oljemålning
Maj Bring Oljemålning
Maj Bring Oljemålning
Maj Bring Oljemålning
Maj Bring Oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MAJ BRING (1880-1971): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Maj 1921, olja på duk, 54x45 cm

500696

2017-11-14