Gerrit Dou hans efterföljare

Gerrit Dou hans efterföljare
Gerrit Dou hans efterföljare
Gerrit Dou hans efterföljare
Gerrit Dou hans efterföljare

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

GERRIT DOU, hans efterföljare (1800-tal): Pojke hos tandläkaren, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 25x21 cm

Krackeleringar

500716

2017-11-14