Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
GERRIT DOU, hans efterföljare (1800-tal): Pojke hos tandläkaren, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 25x21 cm
Krackeleringar
500716
2017-11-14