Victor Lagerström Stockholmiana

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICTOR LAGERSTRÖM (1864-1948), Sandbacksgatan, olja på duk, signerad och daterad Victor Lagerström 34, 54x44 cm, glasad

500726

2017-11-14