Britt Marie Malmborg olja

Britt Marie Malmborg olja
Britt Marie Malmborg olja
Britt Marie Malmborg olja
Britt Marie Malmborg olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MALMBORG, Britt Marie (samtida): "Väktare", signerad och daterad atergo BM Malmborg 85, olja på pannå, 121x86 cm

500729

2017-11-14