Torsten Palm oljemålning

Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORSTEN PALM (1885-1934):Norrbro, olja på pannå, signerad T. Palm, 139x107cm

ytskador

500734

2017-11-14