Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-talets början, furu, 4 lådor, snedklaff med bakomvarande lådinredning, beslag i mässing, höjd 98, 96x48 cm
Nyckel saknas, slitage, lagninagr, maskstungen
500757
2017-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här