Snedklaffssekretär

Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-talets början, furu, 4 lådor, snedklaff med bakomvarande lådinredning, beslag i mässing, höjd 98, 96x48 cm

Nyckel saknas, slitage, lagninagr, maskstungen

500757

2017-11-14