Peter Freudenthal oljemålning Konkret konst

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER FREUDENTHAL, (född 1938): "NORAH (AWE),, signerad och daterad a tergo Peter Freudenthal 1980-81, olja på duk, 130x200 cm

500779

2017-11-30