Oidentifierad konstnär färgserigrafi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÖREN EDSBERG (samtida): "Sog og I skal finde livets vej", otydligt signerad och daterad -87, färgserigrafi, 195/300, ca 89x134 cm

500786

2017-11-14