Dali kakelplattor

Dali kakelplattor
Dali kakelplattor
Dali kakelplattor
Dali kakelplattor
Dali kakelplattor
Dali kakelplattor

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989), efter, kakelplattor, 6 st, glaserat lergods, polykrom dekor, signerade i godset, ca 20x20 cm vardera

Mindre kantnagg, en platta med anslag på kant

500807

2017-11-15