Bordslamport senempire

Bordslamport senempire
Bordslamport senempire
Bordslamport senempire
Bordslamport senempire
Bordslamport senempire
Bordslamport senempire

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, senempire, 1800-tal, omarbetade ljusstakar, förgylld och patinerad brons, total höjd 48 cm

Slitage

500809

2017-11-15