Väggapliquer

Väggapliquer
Väggapliquer
Väggapliquer
Väggapliquer
Väggapliquer
Väggapliquer
Väggapliquer
Väggapliquer
Väggapliquer
Väggapliquer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 2+1, 1900-talets mitt, teak respektive ek, fartygsratten för av/ på stängning genom att vrida på ratten, höjd 25 cm

Skärm med skador, en fartygsratt lagad

500812

2017-11-15