Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR (2) 1 par, Louis seizestil, tidigt 1900-tal, träskuren dekor, bemålad och bronserad, stoppad textil klädsel, sitthöjd ca 45 cm.

Bruksslitage.

500832

2017-11-15