Matskedar och matgafflar i silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSKEDAR, 8 st, MATGAFFLAR, 4 st, silver, modell gammelfransk, 1800-talets första hälft, Stråhle, Zethelius, Rahm, totalvikt ca 780 g

skador, gravyrer och ägarmärkning

500846

2017-11-15