Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, silver, Gustaf Möllenborg, 1800-talets andra hälft, med graverad dekor, invändigt förgylld, höjd ca 10-14 cm, totalvikt ca 470 g
ägarstämpel, mindre buckla
500848
2017-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här