Vägglampor i mässing

Vägglampor i mässing
Vägglampor i mässing
Vägglampor i mässing
Vägglampor i mässing
Vägglampor i mässing
Vägglampor i mässing

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, mässing, inköpta på Camden Market London på 1980-talet, troligen till fartygsinredning, längd ca 90 cm

smärre bucklor och åldersrelaterat slitage

500859

2017-11-15