Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
400 EUR
ALVAR AALTO, byrå, björk och björkfaner, tre utdragbara lådor, höjd 72,5 cm, längd 81,5 cm, djup 46 cm
Slitage, ställvis fanerskador och lite klotter.
500864
2017-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här