Alvar Aalto, byrå, 1930-tal
Klubbat för:
340 EUR
Arviointi
400 EUR
Kuvaus
ALVAR AALTO, byrå, björk och björkfaner, tre utdragbara lådor, höjd 72,5 cm, längd 81,5 cm, djup 46 cm
Kuntoraportti
Slitage, ställvis fanerskador och lite klotter.
500864
Päivämäärä:
2017-11-24