André Lanskoy färglitografi

André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

2 000 SEK

ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976), Komposition, signerad Lanskoy, numrerad 62/100, färglitografi, ca 68 x 44 cm

500868

2017-11-15