Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARIN BJÖRQUIST, ytterfoder, 5 st., Gustavsberg, Oktavia stämplade nummer 1-2-7 samt en Octavius, medföljande Platina, vitglaserad keramik, höjd 9-29 cm
slitage
500898
2017-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här