Hildur Kjerner olja
Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HILDUR KJERNER (1876-1946): Blomsterstilleben, på baksidan signerad "kopia efter C De Heem", olja på duk, 72x60 cm
Hildur var lillasyster till konstnärinnan Esther Kjerner
Mindre färgbortfall/ytskada, märken efter ram
500914
2017-11-15