Hildur Kjerner olja

Hildur Kjerner olja
Hildur Kjerner olja
Hildur Kjerner olja
Hildur Kjerner olja

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HILDUR KJERNER (1876-1946): Blomsterstilleben, på baksidan signerad "kopia efter C De Heem", olja på duk, 72x60 cm
Hildur var lillasyster till konstnärinnan Esther Kjerner

Mindre färgbortfall/ytskada, märken efter ram

500914

2017-11-15